facebook
YouTube

DO 38 ROKU
mojego życia doświadczałem samych porażek. Zaczęło się od mojego domu rodzinnego, który ze względu na alkoholizm mojego ojca nie był dla mnie miejscem bezpiecznym. Oliwy do ognia dolał w piątej klasie szkoły podstawowej nauczyciel, który wydał o mnie opinię: „Krzosek, z ciebie nic nigdy nie będzie”. Po dwukrotny pobycie w więzieniu, nieudanej próbie założenia szczęśliwej rodziny i ucieczce do Niemiec, jakakolwiek nadzieja na lepsze życie umarła tam, gdzie się narodziła – w moich marzeniach. Stałem się nałogowym bezdomnym alkoholikiem – jak mój ojciec. Widząc swoje upodlenie i niemoc postanowiłem się zabić. Właśnie wtedy do akcji wkroczył Bóg. Gdy zwróciłem się do Niego o ratunek, moje życie uległo całkowitej przemianie.

PRZEZ OSTATNIE 25 LAT
kroczenia z Bogiem jestem żywym świadectwem jak to miłujący Bóg może z pogardzanego bezdomnego alkoholika i przestępcy uczynić innego człowieka. Dzisiaj jestem szczęśliwym wolnym człowiekiem, który ciągle zachwyca się niespodziankami od Boga. Bóg pomógł mi odkryć w sobie niesamowite obdarowania. W okresie od 2011 roku do sierpnia 2013 roku dzieliłem się z widzami „Słowa na niedzielę” w TVP 2 tym, jak moc Bożego Słowa potrafi przemienić życie człowieka. W marcu 2014 roku ukazała się moja pierwsza książka pt. „Bóg znalazł mnie na ulicy i o z tego wynikło”. Dziś jestem zapraszany do różnych parafii w Polsce i za granicą, wspólnot, ośrodków wychowawczych gdzie mogę dzielić się radosną nowiną o Jezusie Chrystusie oglądając Boga w akcji na żywo.

JUŻ OD 9 LAT
prowadzę cotygodniowe rozważania biblijne w parafii Bożego Ciała w Szczecinie.

Od samego początku istnienia Centrum Nowej Ewangelizacji w Witkowie Drugim współpracuję z jego Dyrektorem ks. Janem Kruczyńskim. W ramach działalności CNE prowadzę różnego rodzaju warsztaty ewangelizacyjne, seminaria, spotkania dla mężczyzn.

Zobacz artykuł o mnie: Areszt Śledczy Warszawa - Służewiec
Zobacz program Ocaleni z dnia 06.09.2018r z moim udziałem link >>>

Centrum Nowej Ewangelizacji

im.  Świętego Jana Pawła II
Witkowo Drugie
ul. Starowiejska 37
73-102 Stargard

Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji

ks. Jan Kruczyński
tel. +48 500 441 915
e-mail: jankruczynski@gmail.com

Nr konta bankowego

Jan Kruczyński
55 2490 0005 0000 4000 7145 3034

Biuro

Tel:  +48 500 441 915
e-mail: biuro@cne24.pl