facebook
YouTube

UWIELBIAM W BOGU TO,
że zawsze ma nowe rzeczy w moim życiu, że jest Bogiem niespodzianek, a życie z Nim to jedna wielka przygoda. Kilkanaście lat temu w bardzo mocny sposób doświadczyłam Jego Miłości i od tamtej pory mam dwie pasje: ewangelizacja i Słowo Boże.

Ponad dwa lata temu zostawiłam pracę w urzędzie, aby móc na pełny etat pracować tylko na Jego chwałę. Mogę być świadkiem Jego wielkich cudów poprzez służenie Jemu. Obecna moja praca polega na podziwianiu Boga w działaniu. To wielki przywilej i łaska, że mogę się tym dzielić z innymi.

BÓG PRZYGOTOWAŁ MNIE
do tego przez wiele wydarzeń, między innymi 10 lat temu byłam na trzymiesięcznej Szkole Kerygmatycznej w Czechach, przez ponad pięć lat współpracowałam ze Szkołą Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, aby w pełni móc się zaangażować w działalność Archidiecezjalnego Centrum Dyrektora ks. Jana Kruczyńskiego znam 16 lat i mogłam z nim oraz z Henrykiem Krzoskiem współpracować już 11 lat temu w Gdyni. Teraz jest czas na Szczecin.

Bóg pozwala mi realizować moją życiową pasję poprzez prowadzenie różnego rodzaju spotkań dla kobiet, kursów finansowych, seminariów i warsztatów. Zawodowo jestem również trenerem Kompasu Kariery, co pomaga mi odkrywać u innych talenty i zdolności jakie dał nam Bóg.

Centrum Nowej Ewangelizacji

im.  Świętego Jana Pawła II
Witkowo Drugie
ul. Starowiejska 37
73-102 Stargard

Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji

ks. Jan Kruczyński
tel. +48 500 441 915
e-mail: jankruczynski@gmail.com

Nr konta bankowego

Jan Kruczyński
55 2490 0005 0000 4000 7145 3034

Biuro

Tel:  +48 500 441 915
e-mail: biuro@cne24.pl